Hostess si promoteri Constanta, promotori evenimente litoral Constanta

de

Hostess este o activitate prestată de fete sau băieți, care au menirea de a interacționa cu invitații, vizitatorii unui eveniment (târg, expoziție, concert, lansare produs etc.). Persoanele care practică acest job au un aspect fizic plăcut, sunt zâmbitoare, întrețin buna desfășurare a evenimentului și sunt capabile să ofere informații sau să poarte o conversație în limbă romană, engleză, italiană, spaniolă, etc în funție de cerințele clientului.

Hostessele au următoarele atribuții:

 • întâmpinarea clienților
 • buna desfășurare a procesului de înregistrare al clienților și însoțirea lor la locurile rezervate.
 • atragerea de vizitatori în stand (la târguri, expoziții).
 • servirea invitaților cu băuturi, gustări.
 • oferirea de informații pentru clienți / vizitatori / invitați.
 • distribuirea materialelor publicitare.
 • prezentarea produselor.
 • promovarea produselor sau serviciilor.
 • promovarea imaginii firmei.
 • stimularea vanzarilor.
 • întreținerea atmosferei.
 • cunosterea a cel puțin o limbă străină.

 

Ce facem NOI? Stim cat de important este pentru dumneavoastra personalul ce urmeaza sa reprezinte afacerea dvs. la fel de bine ca si tine. Personalul echipei noastre a fost ales cu grija, asigurandu-ne ca numai persoanele cu aptitudinile necesare, personalitatea, talentul, permis de conducere si responasabile vor fi cele ce va vor reprezenta si promova.

 

Cu ce ne ocupam? Conferinte, lansari, promovare la puctul de vanzare, promovare pe teren, seminarii, evenimente, nunti sau orice alt eveniment ce are nevoie de o echipa capabila.

 

Noi credem ca cele mai bune rezultate provin de la o buna comunicare si atentie la detalii in planificare.

Pentru evenimente, expozitii, targuri, lansari sau orice alt eveniment organizati, va punem la dispozitie hostess, fete si baieti ce au o prezenta placuta si va vor fi de mare ajutor pentru un final reusit. Echipa noastra de hostess Constanta, este formata din persoane deschise, cu un zambet placut ce pot intretine orice tip de conversatie. Hostess Constanta poate primi invitatii, inregistra invitatii, oferi detalii, imparti flyere, mape sau poate servi bauturi si snack-uri. La finalul evenimentului se pot asigura de fidelizarea invitatiilor dumneavoastra. Daca evenimentul dumneavoastra nu este in Constanta, echipa noastra se poate deplasa si in alte orase. Pentru a afla mai multe despre ceea ce facem puteți rezerva, hostesse / personalul de promovare pentru evenimente in Constanta cat si in alte localitati: Mangalia, Navodari, Eforie, Medgidia, Cernavoda sau Tulcea. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0762838354.